Lombard Bemowo

13 kwietnia, 2022

Skup RTV i AGD KOMIS

Skup RTV i AGD

Potrzebujesz szybko zdobyć gotówkę, a nie chcesz iść po pożyczkę do banku? A może w domu zalegają Ci przedmioty, które chciałbyś spieniężyć?
Odwiedź nasz Lombard na Bemowie, którego specjalizacją jest skup przedmiotów używanych. W Warszawie jest to jedno z najlepszych miejsc do tego, by szybko i bezproblemowo pozbyć się wartościowych przedmiotów oraz błyskawicznie zamienić je na gotówkę.

Skupujemy używany sprzęt RTV i małe AGD

Lombard na Bemowie chętnie przyjmie każdą rzecz używaną w dobrym stanie. Najczęściej przyjmujemy sprzęt elektroniczny, który przedstawia zwykle największą wartość. Być może masz sprawną konsole do gier albo drona a może chcesz pozbyć się sprzętu audio lub telewizora?

Sprzęt taki możesz po prostu wyrzucić, ale równie dobrze możesz go przynieść do nas i spróbować spieniężyć. Chętnych na sprzęt używany jest bardzo dużo, dlatego jest szansa, że za swoje wysłużone, ale sprawne przedmioty otrzymasz atrakcyjną sumę pieniędzy.

Skup telefonów komórkowych.
Chcesz wymienić swój telefon na nowszy model? Nie wyrzucaj swojego starego aparatu ani nie chowaj go na dno szafy, tylko przynieś do naszego Lombardu na Bemowo! Skupujemy w zasadzie wszystkie modele telefonów, pod warunkiem, że są one sprawne i w dobrym stanie.

Szybka wycena i gotówka do ręki!
Większość przedmiotów skupujemy od ręki, czyli klient na miejscu otrzymuje wycenę przyniesionego przedmiotu i jeśli odpowiadają mu warunki, od razu otrzymuje gotówkę. Wycena rzeczy zależy od szeregu czynników – przede wszystkim stanu przedmiotu, a także jego wieku i modelu.
Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą komisu, która jest alternatywną formą spieniężenia wartościowych rzeczy.

Tagi

Udostępnij artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szukaj

Popularne wpisy