Lombard Bemowo

16 maja, 2022

Komis

Komis Lombard Bemowo ul. Kazubów 4

Komis Twoich rzeczy !

Oferta naszej firmy obejmuje w zasadzie wszystkie formy pozwalające naszym Klientom pozyskać gotówkę w zamian za wartościowe przedmioty: skup rzeczy używanych, lombard (pożyczki pod zastaw) oraz komis.

Skup polega na przyjęciu przez naszą firmę rzeczy od Klienta w celu jej odsprzedaży. Zwykle w komis oddawane są przedmioty większej wartości, których sprzedaż wymaga nieco więcej czasu.
Najpopularniejszą formą sprzedaży komisowej są komisy samochodów, nieruchomości lub drogiej biżuterii.

Jak działa nasz komis w Warszawie na Bemowie?

Jeśli masz taką wartościową rzecz i chcesz ją sprzedać, wystarczy, że przyniesiesz ją do nas, a my zajmiemy się znalezieniem na nią kupca.

W komis przyjmujemy rzeczy spełniające następujące warunki:
– wolne od wad fizycznych,
– wolne od wad prawnych,
– będące własnością Deponującego,
– nieobciążone na rzecz osób trzecich.
Podstawowa sprzedaż komisowa trwa 30 dni, jednak można ją przedłużyć. W przypadku sprzedaży przedmiotu nasz Lombard Bemowo wypłaca Klientowi należną kwotę pomniejszoną o naszą prowizję w ciągu maksymalnie 7 dni. Wszystko zależy od sposobu sprzedaży i kwoty uzyskanej ze sprzedaży.

Sprzedaż komisowa to bardzo wygodny sposób na spieniężenie różnych wartościowych przedmiotów. Powierzając nam takie przedmioty w komis, nie musisz się martwić szukaniem kupca, ani kwestiami formalnymi, ponieważ wszystko to załatwimy za Ciebie!

W przypadku niepowodzenia w sprzedaży rzeczy wracają one do Ciebie, jako ich właściciela. Możesz być również pewny, że w przypadku znalezienia kupca, na 100% otrzymasz za swoją rzecz zapłatę. Komis jest więc dużo bezpieczniejszą formą sprzedaży rzeczy używanych niż sprzedaż bezpośrednia np. na portalach ogłoszeniowych.

Interesuje Cię szybka i bezpieczna sprzedaż komisowa? Zapraszamy do Lombard Bemowo!

Tagi

Udostępnij artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szukaj

Popularne wpisy