Lombard Bemowo

Kantor kryptowalut Bemowo

Oferta

Kryptowaluty

Jeszcze nigdy kupno bitcoina za gotówkę nie było tak proste! Wejdź do naszego kantoru i skorzystaj z możliwości szybkiego i anonimowego zakupu! Pamiętaj – w kantorze nie musisz czekać na swoje środki – dostajesz je natychmiastowo!

Bitcoin

Bitcoin (BTC) to otwartoźródłowa (ang. open-source), zdecentralizowana platforma płatnicza oparta na technologii blockchain z własną kryptowalutą, stworzona przez anonimowego programistę.

XRP

XRP to system rozliczeń brutto w czasie rzeczywistym (RTGS), sieć wymiany walut i przekazów pieniężnych. Nazywany również Ripple Transaction Protocol ( RTXP ) lub protokołem Ripple. Zbudowany jest na rozproszonym protokole internetowym typu open source.

Ethereum

Ethereum to platforma cyfrowa, która umożliwia budowanie wielu zdecentralizowanych aplikacji. Mogą to być programy zabezpieczeń, systemy głosowania, czy też metody płatności.

Litecoin

Litecoin jest internetową walutą peer-to-peer, pozwalającą na natychmiastowe i bardzo tanie przesyłanie pieniędzy na całym świecie. Litecoin jest otwarto-źródłowym, w pełni zdecentralizowanym systemem transakcyjnym bez żadnych administratorów

Kantor kryptowalut Bemowo – zakup lub sprzedaż cyfrowych pieniędzy

Szukasz miejsca, w którym szybko, wygodnie i bez żadnych dodatkowych formalności sprzedasz lub kupisz najpopularniejsze kryptowaluty? Chcesz zainwestować pierwsze pieniądze w cyfrowe aktywa, ale nie wiesz jak to zrobić? Wybierz sprawdzony kantor kryptowalut, Warszawa to miasto, w którym łatwo trafisz do naszej placówki. Spotkasz w niej ekspertów, którzy przeprowadzą Cię krok po kroku przez całą transakcję, odpowiadając przy tym na wszystkie pytania. W ofercie mamy najpopularniejsze kryptowaluty w Warszawie, takie jak: Bitcoin, Ethereum, XRP czy Litecoin. Są one chętnie wybierane przez inwestorów z całego świata, co pozytywnie wpływa na ich płynność oraz stopy zwrotu w długim terminie. Bitcoin staje się również pełnoprawnym środkiem płatniczym w coraz większej liczbie krajów.

Dowiedz się więcej

Prowadzony przez nas kantor kryptowalut Bemowo wyróżnia się przede wszystkim profesjonalną obsługą i sprawną realizacją transakcji – nie musisz na nic czekać, ponieważ wszystkie środki dostaniesz od ręki. Bez względu na to, czy decydujesz się na sprzedaż, czy też zakup kryptowalut, zaproponujemy Ci satysfakcjonujące oraz maksymalnie czytelne warunki współpracy.

Kantor kryptowalut Warszawa – dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Zakup lub sprzedaż cyfrowych środków w takim miejscu, jak kantor kryptowalut, ma kilka istotnych zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne – po drugiej stronie transakcji jest człowiek, a nie jedynie komputerowy system. Warto również podkreślić, że sama realizacja sprzedaży bądź zakupu zostaje szybko zrealizowana. Nie trzeba czekać na potwierdzenie konta, zakładanego np. na giełdzie, na której kupuje się kryptowaluty Warszawa to miejsce, gdzie otrzymasz cyfrowe waluty w stacjonarnej placówce! Bez zbędnych formalności, wypełniania skomplikowanych wniosków, przesyłania skanów dowodu osobistego itp.

Dla wielu osób dużym udogodnieniem, wynikającym z zakupu w kantorze kryptowalut, będzie również możliwość zachowania pełnej anonimowości. Nie musisz rejestrować się na wspomnianych giełdach czy innych stronach. Cyfrową walutę możesz nabyć za gotówkę. Zachowujemy pełną dyskrecję, oferując przy tym najpopularniejsze kryptowaluty Bemowo to dzielnica Warszawy, w której współpracowało z nami już szerokie grono zadowolonych klientów. Wielu z nich chwaliło sobie właśnie anonimowość, sprawne przeprowadzenie transakcji i profesjonalne podejście.

Kantor kryptowalut Bemowo – co warto wiedzieć o transakcjach?

Sama sprzedaż lub zakup kryptowaluty na Bemowie nie jest skomplikowaną procedurą. Jak wspominaliśmy – udzielimy Ci merytorycznego wsparcia na każdym etapie. Wystarczy, że przyjdziesz do naszego kantoru z gotówką (jeśli chcesz dokonać zakupu) lub kryptowalutą (jeśli chcesz dokonać sprzedaży). Na miejscu sprawdzimy aktualny kurs danej cyfrowej waluty i dokonamy transakcji. Gdy np. kupujesz Bitcoina, może on pojawić się na Twoim koncie już po kilku minutach od złożenia dyspozycji. Natomiast w przypadku sprzedaży kryptowaluty pieniądze wypłacimy od razu po otrzymaniu potwierdzenia transakcji przez sieć blockchain.

Kontakt

Odwiedź nas!

Telefon

+48 733 477 233

Email

jubilerdart@gmail.com

Lokalizacja

ul. Czumy 6a, 01-355 Warszawa

OSTATNIE WPISY

Blog

Komis

Komis Twoich rzeczy ! Oferta naszej firmy obejmuje w zasadzie wszystkie formy pozwalające naszym Klientom pozyskać gotówkę w zamian za wartościowe przedmioty: skup rzeczy używanych,

Czytaj więcej

Jak Działa Lombard?

Jak działa lombard? Strona Główna Jak działa lombard? Choć lombard w Warszawie nie jest już dla nikogo zaskoczeniem, okazuje się, że odpowiedź na pytanie o

Czytaj więcej