Lombard Bemowo

Lombard Warszawa

Złoto

Ekspresowe pożyczki pieniężne

Głównym celem naszej działalności są usługi finansowe w zakresie ekspresowych pożyczek pieniężnych pod zastaw różnej maści przedmiotów wartościowych. Gwarantujemy minimum formalności, co ułatwi Państwu współpracę z naszą firmą, dlatego też nie wymagamy żadnych zaświadczeń o zarobkach, żyrantów oraz nie sprawdzamy pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Jedynymi warunkami udzielenia pożyczki jest zastaw (tj. przedmiot), który musi być własnością Klienta i nie jest przedmiotem roszczeń osób trzecich, dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) a za czym idzie pełnoletniość pożyczkobiorcy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, dlatego oprocentowanie pożyczki jest zależne od wartości zastawianych przedmiotów oraz od ilości dni na jakie zostanie ona udzielona. Nasza firma wyróżnia się na rynku jednym z najniższych oprocentowani pożyczki.

Srebro

Złoto

Diamenty

Inne

Oferta

Co możesz zastawić?

Wyroby Jubilerskie

Obrączki

Pierścionki

Łańcuszki

Kolczyki

Sprzęt RTV

Telefony komórkowe

Nawigacje GPS

Telewizory

Kamery Wideo

Kina domowe

Elektronarzędzia

Wiertarki

Piły

Wkrętarki

Konsole do gier

sony Playstation

Microsoft XBOX

Sprzęt komputerowy

Laptopy

Tablety

Inne

Aparaty fotograficzne

Pojazdy mechaniczne w pełni sprawne oraz z kompletem dokumentów

Oferta

Oferujemy atrakcyjne ceny skupu złota

W tabeli widocznej poniżej mogą Państwo sprawdzić orientacyjną kwotę za sprzedaż złota.

Proszę pamiętać, że podane ceny są kwotami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie z powodu ubytków w postaci kamieni itp. Dokłada cena podawana jest na miejscu po profesjonalnej wycenie.

Złoto pr. 750 (18kt)

180 zł/g

Złoto pr. 585 (14kt)

140 zł/g

Złoto pr. 375 (9kt)

90 zł/g

Złoto pr. 333 (8kt)

80 zł/g

Srebro pr. 925

2 zł/g

Podane ceny są od 100 gram i mogą się różnić z tymi oferowanymi w lombardzie.

UWAGA: Nie skupujemy rzeczy pozłacanych oraz sztucznej biżuterii.

Oferta

Sprzedaż w lombardzie.

W przeciwieństwie do banku oraz pozabankowej instytucji finansowej, lombard wcale nie wymaga od swoich klientów tego, aby pożyczka pod zastaw została spłacona. Należy jednak liczyć się z tym, że taka decyzja będzie miała określone konsekwencje. Osoba, która nie zgromadzi odpowiedniej kwoty albo z innej przyczyny nie pojawi się w lombardzie w wyznaczonym terminie musi liczyć się z tym, że przedmiot przekazany pod zastaw zostanie bezpowrotnie stracony. W myśl wspomnianej już umowy stanie się on własnością lombardu, który będzie mógł zrobić z nim to, na co będzie miał ochotę. Należy liczyć się z tym, że cena, za którą lombard będzie próbował sprzedać zastawione przedmioty, będzie znacząco wyższa od tej, jaką zaproponowano klientowi.
Choć zasady funkcjonowania lombardów nie są skomplikowane, zawsze należy czytać wszystko to, co się w nich podpisuje. Bardzo często o charakterze współpracy decydują przecież pozornie nieistotne szczegóły.

Złoto

Bezpieczeństwo transakcji.

Warunkiem koniecznym zastawienia przedmiotu w lombardzie jest podpisanie umowy, która zawiera wszystkie warunki przeprowadzanej transakcji. Jej staranne przeczytanie zagwarantuje nam zaś uniknięcie jakichkolwiek niespodzianek.

Kolejną kwestią powstrzymującą wiele osób przed korzystaniem z usług lombardowych jest obawa o bezpieczeństwo powierzonych przedmiotów. W rzeczywistości zdecydowana większość firm oferujących pożyczki pod zastaw przykłada bardzo dużą wagę do ochrony przechowywanych dóbr, zabezpieczając je zarówno przed uszkodzeniem, jak i przed kradzieżą (przedmioty są zwykle ubezpieczone).

Lombard Warszawa Bemowo – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Lombard na Bemowie to świetny wybór przede wszystkim dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą skorzystać z usług bankowych. Jeśli więc posiadasz już kredyty czy pożyczki w bankach albo instytucjach finansowych i wiesz, że nie dostaniesz kolejnych z powodu złej historii kredytowej i negatywnego BIK-u, skorzystanie z usług naszej firmy to najlepsza alternatywa. Nie sprawdzamy Klientów w bazach kredytowych ani nie badamy ich zdolności kredytowej. Nie wymagamy też dostarczenia dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy wysokość wypłaty, renty albo innych kwot wpływających co miesiąc na konto, jak ma to miejsce w przypadku pożyczek i kredytów.

Dowiedz się więcej

Zaciąganie pożyczki bądź kredytu wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, wypełniania wniosków i formularzy. Biorąc pożyczkę pod zastaw w naszej placówce, masz pewność, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Zapewniamy minimum formalności. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat i posiadasz wartościowy przedmiot, którego jesteś jedynym właścicielem, aby skorzystać z naszych usług.

Nasz lombard Warszawa Bemowo to również możliwość otrzymania błyskawicznej gotówki. Od ręki wyceniamy przedmioty pod zastaw i wydajemy Klientowi należne środki. Pieniądze te możesz przeznaczyć na dowolny cel. Zaletą naszej oferty jest też łatwy dostęp. Siedziba naszej firmy mieści się w popularnej lokalizacji w mieście Warszawa. Lombard na Bemowie to miejsce, do którego z łatwością dojedziesz samochodem, autobusem lub tramwajem. Dzięki dobremu skomunikowaniu z resztą dzielnicy dotrzesz do nas szybko i sprawnie – zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Atutem naszej oferty są ponadto uczciwe, korzystne ceny oraz niskie oprocentowanie. W naszym lombardzie możesz spieniężyć wiele wartościowych przedmiotów. Przyjmujemy wyroby jubilerskie ze złota, srebra, z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Jeśli jesteś posiadaczem telewizora, kamery wideo, kina domowego, telefonu komórkowego lub innych sprzętów RTV, które chcesz spieniężyć, u nas otrzymasz za nie dobrą cenę. Lombard na Bemowie przyjmuje ponadto konsole do gier, elektronarzędzia (wkrętarki, piły, wiertarki) oraz sprzęt komputerowy, taki jak laptopy i tablety. Ponadto możesz zastawić w naszej placówce aparat fotograficzny lub w pełni sprawny pojazd mechaniczny, posiadający komplet ważnych dokumentów.

Lombardy Warszawa Bemowo powstają i kończą swą działalność, ale nasza placówka działa z sukcesem już od ponad 30 lat. W 1990 roku rozpoczęliśmy funkcjonowanie na rynku jako rodzinna firma jubilerska, a kilka lat później rozszerzyliśmy zakres usług o udzielanie pożyczek pod zastaw. Tak duże doświadczenie jest poparte ogromnym zaufaniem Klientów. Od trzech dekad nasi stali Klienci cenią nas za rzetelność, solidność i uczciwość. To sprawia, że możesz nam zaufać i zdecydować się na skorzystanie z oferty pożyczki pod zastaw wartościowego przedmiotu.

Warszawa lombard – kto może skorzystać?

Lombard na Bemowie to znakomity wybór dla każdego, kto dysponuje niepotrzebnymi dobrami o znacznej wartości i jednocześnie potrzebuje szybkiej gotówki. Naszą ofertę kierujemy do każdej osoby pełnoletniej posiadającej zbędną biżuterię, sprzęt komputerowy, urządzenia elektroniczne, RTV i innego rodzaju wartościowe przedmioty. Nie sprawdzamy baz kredytowych, dlatego udzielamy pożyczek nawet osobom o negatywnym statusie w BIK-u czy też pozostającym bez zatrudnienia.

Nasz lombard Warszawa to miejsce, do którego zapraszamy też osoby potrzebujące szybkiej gotówki na dowolny cel. Nie musisz nas informować, na co wydasz swoje pieniądze. Po przedstawieniu warunków i podpisaniu umowy otrzymasz błyskawicznie gotówkę do ręki, co jest niemożliwe do uzyskania w przypadku kredytów bankowych czy nawet chwilówek w instytucjach pozabankowych. Profesjonalne lombardy Warszawa Bemowo, takie jak nasza placówka, to często ostatnia deska ratunkowa dla osób zadłużonych, poszukujących atrakcyjnej pożyczki krótkoterminowej pod zastaw posiadanego przedmiotu.

Kontakt

Odwiedź nas!

Telefon

+48 733 477 233

Email

jubilerdart@gmail.com

Lokalizacja

ul. Czumy 6a, 01-355 Warszawa

OSTATNIE WPISY

Blog

Komis

Komis Twoich rzeczy ! Oferta naszej firmy obejmuje w zasadzie wszystkie formy pozwalające naszym Klientom pozyskać gotówkę w zamian za wartościowe przedmioty: skup rzeczy używanych,

Czytaj więcej

Jak Działa Lombard?

Jak działa lombard? Strona Główna Jak działa lombard? Choć lombard w Warszawie nie jest już dla nikogo zaskoczeniem, okazuje się, że odpowiedź na pytanie o

Czytaj więcej

Cena złota, od czego zależy?

Cena złota, od czego zależy?Spośród wszystkich metali szlachetnych tylko złoto nigdy nie traci popularności.Sztabki tego kruszcu czy złota biżuteria są stale poszukiwane na rynku. Zasadniczocena

Czytaj więcej