Lombard Bemowo

O firmie

O firmie

Uszczęśliwiamy naszych klientów od ponad 30 lat.

Od 1990r funkcjonujemy na rynku jako uznana rodzinna firma jubilerska D’art. Po wielu latach świadczenia usług jubilerskich postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o Lombard, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Działalność naszego lombardu opiera się na udzielaniu pożyczek pod zastaw wszystkiego, co ma wartość pieniężną.

Złoto

Wysokiej jakości usługi złotnicze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania także z naszych pozostałych usług. Działając jako lombard Warszawa, wciąż kontynuujemy naszą tradycję jubilerską. Proponujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi złotnicze – wykonujemy biżuterię na zamówienie, obrączki ślubne, naprawę wyrobów ze srebra i złota, a także renowację wyrobów złotniczych. Nasze wyroby i usługi są wysoko cenione przez Klientów głównie za precyzję i kunszt wykonania. Prowadzimy także skup złota – u nas otrzymają Państwo rzetelną i szybką wycenę wyrobów złotniczych oraz bardzo atrakcyjne ceny skupu.

 
 

Skup

Przyjmujemy w zastaw złoto, srebro, elektronikę, nieruchomości, antyki, dzieła sztuki, a także inne wartościowe i przydatne rzeczy.

Sprzedaż

Jeśli lubisz polować na cenowe okazje, cenisz unikatowość lub szukasz nietypowego prezentu dla kogoś bliskiego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Czekają tam na ciebie markowe zegarki, luksusowa biżuteria, elektronika, zabawki dla dzieci oraz drogocenne przedmioty o randze kolekcjonerskiej.

D'Art
Złotnik Lombard Jubiler

Wieloletnie doświadczenie oraz renoma naszej firmy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Najlepszy lombard na Warszawskim Bemowie

Naszyjniki

Pierścionki

Bransoletki

Kolczyki

Oferta

Pożyczki

W zakresie pożyczek działamy szybko i dyskretnie – nasi pożyczkobiorcy nie muszą martwić się skomplikowanymi formalnościami i mogą liczyć na błyskawiczny zastrzyk gotówki w postaci pożyczki pod zastaw. Proponujemy szybką i rzetelną wycenę zastawianych przedmiotów, a także atrakcyjne, niskie oprocentowanie pożyczek.

Kontakt

Odwiedź nas!

Telefon

+48 733 477 233

Email

jubilerdart@gmail.com

Lokalizacja

ul. Czumy 6a, 01-355 Warszawa

OSTATNIE WPISY

Blog

Komis

Komis Twoich rzeczy ! Oferta naszej firmy obejmuje w zasadzie wszystkie formy pozwalające naszym Klientom pozyskać gotówkę w zamian za wartościowe przedmioty: skup rzeczy używanych,

Czytaj więcej

Jak Działa Lombard?

Jak działa lombard? Strona Główna Jak działa lombard? Choć lombard w Warszawie nie jest już dla nikogo zaskoczeniem, okazuje się, że odpowiedź na pytanie o

Czytaj więcej